Dział Obsługi Klienta

Obsługa Klienta z przyjemnością odpowie na Twoje pytania dotyczące wszystkiego, co dotyczy naszych produktów i subskrypcji.

Dział Obsługi Klienta

Jeśli masz jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami lub możesz sprawdzić, czy poniżej znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania.

Email: bok@gracewellness.pl
Tel: 22 276 68 38
Biuro Obsługi Klienta czynne Pon.–Pt. od 9:00 do 17:00

Moja subskrypcja

Subskrypcja suplementów diety Grace Wellness powinna być łatwa. Dlatego możesz zarządzać subskrypcją i zmieniać okresy dostaw dla swoich produktów. Możliwe jest również chwilowe wstrzymanie.

Pytania i odpowiedzi

Subskrypcja
W Grace Wellness mamy kilka różnych ofert dotyczących naszych różnych produktów. Zawartość Twojej subskrypcji zależy od wybranych przez Ciebie ofert. Informacje o konkretnej ofercie można znaleźć w potwierdzeniu zamówienia lub na początkowej fakturze. Jeśli masz pytania dotyczące subskrypcji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Po anulowaniu nie będą już wysyłane żadne przesyłki.

Czy zebrałeś zbyt dużo któregoś z naszych produktów? Częstotliwości dostaw w naszej subskrypcji są ustalane na podstawie zalecanego spożycia każdego suplementu. Jednak jeśli nadal chcesz je zmienić, nie stanowi to oczywiście problemu. Zmień okresy samodzielnie za pośrednictwem sekcji Moja subskrypcja lub skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, a pomożemy Ci wstrzymać lub zmienić odstępy między wysyłkami.

Twoje suplementy będą dostarczane bezpośrednio do domu co dwa miesiące.
Umowa i prawo do odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni.
Należy pamiętać, że prawo do odstąpienia od umowy dotyczy tylko pakietu startowego, a nie bieżących dostaw subskrypcji.
Nasz adres zwrotny to:
Scandinavian Good Business
SKR POCZT NR 28
08-400 GARWOLIN 1

Jeśli chcesz dokonać zwrotu produktu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 276 68 38., aby uniknąć otrzymywania większej liczby produktów lub faktur.

Nie podpisuje się fizycznych umów dotyczących telemarketingu. Nagrane jest w formie dźwiękowej to, co uzgodnili sprzedawca i konsument. To nagranie dźwiękowe ma taką samą ważność jak pisemna umowa i stanowi zabezpieczenie zarówno dla klienta, jak i sprzedawcy. W zgodzie na nagranie są jasno określone wszystkie warunki umowy, a klient jest informowany o rozpoczęciu nagrywania.

Jeśli chcesz usłyszeć swoje nagranie audio, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Pełne warunki umowy – kliknij tutaj.

Telemarketing
Jeśli zastanawiasz się, po co dzwonimy, brałeś wcześniej udział w badaniu rynku, kampanii lub dokonałeś zakupu. Praktycznie wszystkie badania rynku, kampanie i zakupy zawierają informacje, że Twoje dane mogą być wykorzystywane do celów stron trzecich, takich jak marketing. Abyśmy mogli uzyskać dostęp do Twojego numeru telefonu komórkowego, aktywnie zaakceptowałeś te informacje, kiedy zatwierdzałeś warunki umowy. W Grace Wellness oczywiście przestrzegamy zasad branżowych, które zostały opracowane między innymi przez SWEDMA i Kontakta, aby być częścią poważnej branży.

Jeśli chcesz zostać zablokowany w celu dalszego kontaktu z Grace Wellness przez telefon lub e-mail, skontaktuj się z nami pod adresem bok@gracewellness.pl i wprowadź imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail, który ma zostać zablokowany.

Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie dane osobowe – takie jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, data urodzenia, PESEL itp. – które nam przekazujesz lub otrzymujemy przy zakupie. Przestrzegamy zasad określonych w ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Przeczytaj więcej o tym, jak przetwarzamy dane osobowe w naszych ogólnych warunkach.

Pytania dotyczące faktur

Cena Towaru oraz wynagrodzenie za Dostawę Towaru są płatne na numer konta bankowego wskazany w rachunku/fakturze dołączonym do przesyłanego Towaru w terminie wskazanym na rachunku/fakturze; chyba, że Kupujący uiścił tę cenę i wynagrodzenie za pośrednictwem Sklepu In ernetowego.

Faktura przypominająca jest wysyłana tylko wtedy, kiedy nie opłaciłeś należnej za zamówienie kwoty w terminie. Zarejestrowanie płatności trwa zwykle od 1 do 3 dni roboczych. Jeśli zapłaciłeś w tym samym dniu co termin płatności i otrzymałeś przypomnienie, możesz to zignorować.

Produkt i gwarancja
Grace Wellness sprzedaje nasze produkty telefonicznie i przez Internet. Oferujemy nasze produkty w rozwiązaniach, które najbardziej odpowiadają Tobie jako konsumentowi. Jeśli wybrałeś subskrypcję, Twoje produkty będą tańsze.
Grace Wellness to efekt spotkania Per-Arne i Claesa. Profesor Per-Arne Öckerman od połowy lat 60. opublikował do 400 prac naukowych – głównie z zakresu żywienia – i był ekspertem Krajowej Rady Zdrowia i Opieki Społecznej w przygotowywaniu ogólnych zaleceń żywieniowych. Teraz poznał przedsiębiorcę Claesa Julina, który podzielał jego zainteresowanie sektorem zdrowia i mógł dodać swoje doświadczenia w zakresie pakowania, produkcji i dystrybucji produktów. Obydwaj chcieli pomóc ludziom żyć długo i zdrowo i dostrzegli potrzebę naukowo opracowanych suplementów diety, które byłyby łatwo dostępne dla jak największej liczby osób. Tak narodziła się Grace Wellness.

Grace Wellness oferuje suplementy diety oparte na szwedzkiej wiedzy i wysokiej jakości składnikach. Nasze produkty sprzedajemy wyłącznie w formie subskrypcji i dostarczamy bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej po cenach, na które każdy może sobie pozwolić, aby łatwo było wyrobić sobie zdrowe nawyki.

Niezależnie od tego, czy nasze starannie dobrane składniki obejmują olej rybny z ryb głębinowych z certyfikatem przyjaciela morza Friend of the sea, czy też starannie wyekstrahowane bioflawonoidy z chińskich owoców cytrusowych, formuła wszystkich naszych suplementów diety od pierwszego dnia opiera się na wiedzy naukowej. Ich produkcja odbywa się w ściśle kontrolowanych obiektach. Wszystko po to, abyś jako konsument mógł zaufać produktom Grace Wellness.

Grace Wellness używa wyłącznie substancji, które zostały wyekstrahowane w sposób, który nie szkodzi naturze ani człowiekowi i wykorzystuje możliwie najwięcej naturalnych składników, które można zweryfikować. Mamy kontrolę nad całym procesem – od zbioru do spożycia.

Nasze suplementy są produkowane w starannie kontrolowanych i certyfikowanych obiektach i zawsze zawierają certyfikowane składniki – zarówno substancje czynne, jak i substancje pomocnicze – wysokiej jakości, aby organizm mógł lepiej przyswajać nasze suplementy diety.