Grace Wellness to marka szwedzkiej firmy, której produkty gwarantują najwyższą jakość.

Nasze suplementy diety opracowane przez szwedzkich ekspertów i wyprodukowane z wysokiej jakości składników to najlepszy sposób na wartościowe nawyki każdego dnia.

Girl

Vita-C Plus

Szwedzka nauka i składniki z całego świata

Grace Wellness oferuje suplementy diety oparte na szwedzkich badaniach i wysokiej jakości składnikach. Nasze produkty sprzedajemy wyłącznie w formie subskrypcji i dostarczamy je bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej po cenach, na które każdy może sobie pozwolić, aby łatwo było wyrobić sobie wartościowe nawyki.

Niezależnie od tego, czy nasze starannie dobrane składniki obejmują olej rybny z certyfikatem Friend of the Sea ze śledzia i sardeli o wysokiej zawartości tłuszczu, czy też starannie ekstrahowane bioflawonoidy z owoców cytrusowych, produkcja wszystkich naszych suplementów opiera się na odkryciach naukowych i produkcji w ściśle kontrolowanych obiektach. Wszystko po to, abyś Ty jako konsument mógł zaufać naszym produktom.

Nasze trzy wiodące gwiazdy

Naturalne składniki
Używamy tylko substancji, które zostały wyekstrahowane w sposób, który nie szkodzi przyrodzie ani człowiekowi. Używamy naturalnych składników, które są możliwie najbardziej identyfikowalne, aby kontrolować cały proces – od zbioru do spożycia.

Wysoka jakość
Zawsze wybieramy certyfikowane składniki – zarówno substancje aktywne, jak i substancje pomocnicze o wysokiej jakości, aby organizm mógł lepiej przyswajać nasze suplementy diety.

Dodatkowe efekty dla zdrowia
Zawsze staramy się łączyć różne składniki tak, aby wzajemnie się wzmacniały i dawały dodatkowe efekty. Nazywamy to the Multiple Effect Accelerator.

Bezpieczne suplementy diety o wysokiej biodostępności

Grace Wellness oferuje bezpieczne, ale również łatwe do przyswojenia przez organizm suplementy diety. Używamy tylko wysokiej jakości składników, które zostały pozyskane metodami zrównoważonymi i są weryfikowalne. Angażujemy tylko dostawców, których zakłady produkcyjne są certyfikowane w ramach uznanych na całym świecie systemów jakości i bezpieczeństwa zwanych GMP (zgodność z dobrą praktyką produkcyjną), BRC Global Standard for Food Safety oraz ISO 22000 (Food Safety Management System). W sumie oznacza to, że mamy kontrolę zarówno nad produkcją, jak i pakowaniem naszych produktów, od zbioru do spożycia.

Łatwiej żyć zdrowo

Większość ludzi wie, że zbilansowana dieta zawiera potrzebne nam składniki odżywcze. Jednak nie zawsze jest łatwo upewnić się, że otrzymujemy wszystko, czego potrzebujemy. Czasami brakuje wiedzy; czasami brakuje nam czasu. Niekiedy potrzeby są wyjątkowe, na przykład, gdy się starzejemy lub intensywnie ćwiczymy.

Dzięki Grace Wellness otrzymujesz suplementy diety dostarczane do skrzynki pocztowej w odstępach czasu określonych na podstawie tego, jakie masz zapotrzebowanie na każdy dzień, po cenach, na które każdy może sobie pozwolić. Ułatwia to wypracowanie dobrych nawyków.

Grace Wellness – wpowstała z nauki i dużego zaangażowania

Grace Wellness to efekt spotkania Per-Arne i Claesa. Profesor Per-Arne Öckerman od połowy lat 60. opublikował do 400 prac naukowych – głównie z zakresu żywienia – i był ekspertem Krajowej Rady Zdrowia i Opieki Społecznej w przygotowywaniu ogólnych zaleceń żywieniowych. Poznał przedsiębiorcę Claesa Julina, który podzielał jego zainteresowanie sektorem zdrowia i mógł dodać swoje doświadczenia w zakresie pakowania, produkcji i dystrybucji produktów. Obydwaj chcieli pomóc ludziom żyć długo i zdrowo i dostrzegli potrzebę naukowo opracowanych suplementów diety, które byłyby łatwo dostępne dla jak największej liczby osób. Tak narodziła się Grace Wellness.

tips och råd

Jakich suplementów potrzebujesz?

Wskazówki i porady dotyczące suplementów diety i zdrowia..