Prosty sposób na zdrowe nawyki

Posiadanie subskrypcji na suplementy diety jest zarówno wygodne, jak i praktyczne.

Hur det fungerar

sea

KROK 1

Jakich suplementów potrzebujesz?

Suplementy diety to dokładnie to, na co wygląda – suplement określonej substancji. Często są to witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe, aminokwasy, bakterie kwasu mlekowego czy ekstrakty ziołowe. Wszystko, od naszego układu odpornościowego po mózg, zależy od tego, co jemy i jak organizm wchłania składniki odżywcze, ale to, czego ci brakuje i czego potrzebujesz, jest bardzo indywidualne. Dlatego tworzymy produkty maksymalnie efektywne dla Twojego organizmu. Składniki dobieramy opierając się na nauce. Następnie używamy form każdego składnika odżywczego, które są najłatwiejsze do strawienia i wchłonięcia przez organizm.

Efekt nowych nawyków nie jest od razu widoczny, dlatego nasze suplementy diety oferujemy w formie subskrypcji, abyś mógł szybko przyswajać zmiany w czasie. W pierwszej kolejności wybierz produkty, które najlepiej pasują do tego, co chcesz osiągnąć.

KROK 2

Rozpocznij swoją subskrypcję

Najlepiej podawać organizmowi równą dawkę suplementu diety codziennie, bez przerw. Nasze subskrypcje są dostosowane tak, aby nigdy nie zabrakło Ci lub nie zgromadziłeś niepotrzebnych zapasów suplementów diety.

Uważamy, że przyjmowanie suplementów powinno być wygodne i łatwe. Dlatego Twoje witaminy i minerały są regularnie dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej.

KROK 3

Zmień, anuluj lub wstrzymaj, kiedy chcesz

W każdej chwili możesz zmienić subskrybowane suplementy diety, wstrzymać lub zakończyć subskrypcję: bez wiążącego okresu, bez zobowiązania do zakupu.

Na stronie Moja subskrypcja możesz łatwo dokonać osobistych wyborów lub skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta, który pomoże Ci dobrać stosowanie suplementów diety Grace Wellness.

KROK 4

Czy znasz więcej osób, które potrzebują suplementów?

Kiedy odkryjesz, że coś jest dla Ciebie dobre, często chcesz to samo dać swoim bliskim. Nasze abonamenty są łatwe do dostosowania tak, aby suplementów diety wystarczyło dla każdego domownika.

Wygodnie i bezpiecznie

Stała dostawa bezpośrednio do Twojego domu
Suplementy diety są wygodnie dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej.

Wstrzymaj lub zmień częstotliwość dostaw
Możesz w dowolnym momencie wstrzymać subskrypcję lub zmienić częstotliwość otrzymywania przesyłek.

Brak wiążącego terminu
Nie stosujemy wiążącego terminu ani zobowiązania do zakupu. Zrezygnuj z subskrypcji, kiedy tylko chcesz.

Prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni
Jeśli zmienisz zdanie, możesz oczywiście skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty zamówienia.